Meist

"Tiina Tordid" on pika traditsiooniga pagariäri, mis valmistab maitsvaid ja imeliselt kaunistatud torte, kooke, pirukaid ja muid pagaritooteid. Me kasutame ainult parimaid koostisosi, et tagada kõrge kvaliteet ja suurepärane maitse. Meie valikus on nii traditsioonilisi kui ka originaalseid maitsekombinatsioone, mis rahuldavad igat maitsemeelt.

Lisaks pakume ka erivajadustega tooteid, nagu gluteenivaba, laktoosivaba ja suhkruta tordid. "Tiina Tordid" on ideaalne valik pidupäevadeks, tähtpäevadeks või üritusteks, kus soovite lisada killukese midagi erilist. Oleme tuntud oma professionaalsuse, kiire teeninduse ja suurepärase maitse poolest.

"Tiina Tordid" on tuntud oma kohaliku ja elava jälje poolest. Teeme koostööd kohalike põllumajandustootjatega, et tagada kõige värskemad koostisosad. Samuti oleme teinud koostööd mitmete kohalike kunstnike ja disaineritega, et luua unikaalseid kaunistusi tortidele ja kookidele. Need kaunistused muudavad meie tooted mitte ainult maitsvaks, vaid ka silmapaistvaks.